SPINNING®

spinning-3SPINNING® je nejúčinnější a vysoce motivující kardiovaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – spinnerech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením zkušených lektorů. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Klademe důraz na správnou techniku jízdy na kole. Získané návyky lze velmi dobře uplatnit v terénu na horském i silničním kole.

Standardní lekce trvá 60 min. Po 5 min rozjetí následuje 50 – 55 min hlavní část lekce. Posledních 5 – 10 min věnujeme protažení. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku i úrovně zdatnosti.

SPINNING®

lekce 1 hodina 100,- Kč
lekce 1 hodina/permanentka 90,- Kč

VÝHODY PROGRAMU SPINNING®

  • Udržuje a zvyšuje fyzickou kondici.
  • Výrazně redukuje váhu.
  • Zbavuje stresu.
  • Je vhodný pro všechny věkové kategorie.
  • Hubené i silnější, muže i ženy, všech fyzických úrovní.
  • Sport, který můžete provozovat sólo i s partnerem.
  • Nezatěžuje kloubní aparát.
  • Tvaruje a zpevňuje celou Vaši postavu.

HISTORIE SPINNING®

V době, kdy dálkový cyklista Johnatan Goldberg, známý jako „Johnny G.“, hledal možnost, jak při přípravě na závod „Race Across America“ (vytrvalostní závod napříč Amerikou) přesunout částečně svůj tréninkový program do místnosti, jistě netušil, že tím odstartuje vznik prvního

 CHYSTÁM SE NA PRVNÍ LEKCI

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení (ideální cyklistické, ale není podmínkou), pevnou sportovní obuv, ručník a alespoň 1l pitné vody.

SPINNER PRO®

Stacionární kolo se setrvačníkem SPINNER PRO® firmy STARTRAC® je špičkou na trhu. Vyznačuje se výbornou stabilitou, možností nastavení přesného posedu, výšky řídítek i citlivým řešením brzdového systému. To vše vám umožňuje dokonalý pocit z jízdy.

SPORT & RELAX D5 nabízí  k dispozici 20 profesionálních kol SPINNER PRO® firmy STARTRAC®.

Google+