PILOXING

Začínáme cvičit od února.

je nová cvičební metoda, která se i u nás dere na své výsostné postavení. PILOXING spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box. A z každého si vybere to nejlepší. Není divu, že tato kombinace výbušnosti a ladnosti okouzlila tolik žen v americké Kalifornii a zasáhnout se snaží i v naší republice.

Zatímco pilates má zvyšovat pevnost a pružnost svalů bez nárůstu jejich objemu a většinou při cvičení nejsou znát větší váhové úbytky, při boxu musí být tělo absolutně zpevněné, používají se pevné a přesné údery a nohy neustále poskakují. Proto se při boxu na rozdíl od pilates znatelně zvýší tep a začnou se spalovat tuky. PILOXING je vymyšlený prostě chytře! Pohyby pilates protahují tělo, box spaluje tuky. Odměnou se stane hezká štíhlá zpevněná postava..

Ceník Piloxingu

lekce 1 hodina 100,- Kč
lekce 1 hodina/permanentka 90,- Kč

PILOXING je jako dynamická střídavá hra. Pomalé kontrolované pohyby střídají energické silné údery. Změny probíhají pomalu a postupně, takže má člověk možnost tělo správně nasměrovat. Jako doplněk se používají půlkilové zátěže na rukou v podobě rukavic upevňovaných na suchý zip.

PILOXING působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé, chvíli se cvičí také na podložce. Během PILOXINGu se také tancuje na výbušnou hudbu, takže některé účastnice berou trénink jako energický doping, na kterém se nažhaví i unaví současně.

HISTORIE 

Blonďatá krasavice Vieveca Jensenová si během svého života zakusila mnoho sportů různého druhu. Na vrcholné úrovni se věnovala kulturistice, dále trénovala box, balet a stala se instruktorkou pilates. Když se rozhodla využít všechny své pohybové zkušenosti, vzniknul nový fitness koncept PILOXING. Vieveca  chtěla posílit u žen jak kondici tělesnou, tak psychickou a také změnit postavení žen ve fitness.

Piloxing se postupně stává velice zábavným fitness sportem, ze kterého ustupuje nudný stereotyp a přináší něco nového. Pryč se starým aerobikem, na trůn s novými pohyby, které mají podle Vievecy Jenesnové spojovat křehkost a něžnost ženy s její nezávislostí a tvrdostí. Obrazem má prý být žena silná, statečná a nezávislá s krásnou a sexy postavou.

 CHYSTÁM SE NA PRVNÍ LEKCI

Piloxing se cvičí na boso, pro lepší stabilitu při pilates. Proto nepotřebujete žádnou obuv. Pokud by, jste nechtěly cvičit boso, doporučujeme baletní piškoty, nebo halovou obuv s hladkou podrážkou.

Dále si vezměte ručník a alespoň 1l pitné vody. Sportovní oblečení,  kalhoty nejlépe tříčtvrteční,

Pro PILOXING jsou vyrobeny speciální rukavičky se zátěží, které vám zapůjčíme.

Google+