INSANITY

Začínáme cvičit od února.

Co je Insanity®?

Insanity® je vynikající cvičební plán, který vám zaručeně pomůže zhubnout.

Tímto plánem si prošlo již mnoho lidí. Zvláště v zahraničí. A jim Insanity® velice pomohlo. Díky cvičení Insanity® se jim konečně podařilo zhubnout a dostat se do tvarů do jakých chtěli, ale mnohdy i do takových o jakých se jim pouze snilo. Insanity® změní každého. Někoho více, někoho méně, ale skutečně změní každého, i vás…

Ceník Insanity®

lekce 1 hodina 100,- Kč
lekce 1 hodina/permanentka 90,- Kč

Nemůžete najít cvičení, které vás baví? Zkuste Insanity®. Před samotným cvičením je důležité nejdříve „zahřátí„, potom „protažení„. Cvičení začne až, když jste plně připraveni cvičit. I na závěr se také dočkáte „protažení„. To zajistí, aby jste stále prohlubovali svou flexibilitu. I když protahování není moc dlouhé, bohatě stihne protáhnout všechny důležité partie, tak aby vaše tělo mohlo být plně spokojeno.

Historie Insanity®

Založil, nebo chcete-li, vymyslel ho Shaun Thompson, který si ve všech cvičebních videích říká Shaun T. Shaun je americký fitness trenér, který je známý svými cvičebními plány, protože dokázali změnit život mnoha lidem. Shaun se narodil 2. května 1978. Nyní je 180 centimetrů vysoký a váží 79kg (ideální postava pro muže, nemyslíte?).

Samotné Insanity® je jeden z několika cvičebních plánů společnosti Beachbody. Insanity®, je plán, který má pomoci zhubnout a vytvarovat postavu.

Chystám se na první lekci

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení, běžeckou nebo aerobní obuv, ručník a alespoň 1l pitné vody.

Google+