ALPINNING™

alpinning-2ALPINNING™ je jednou z nejefektivnějších činností v nabídce spalovacích tréninků. Ve spojení s motivující hudbou a trenérem, jenž modeluje průběh lekce, vám zaručí maximální sportovní vyžití a zároveň vás dostane do výborné kondice, na kterou má velmi pozitivní vliv. Střídající se intervaly a způsoby chůze, nebo běhu, způsobují progresivní spalování kalorií. Cvičení zvyšuje atletickou vytrvalost, zlepšuje fyzickou zdatnost i koordinaci pohybu zároveň.

Ceník ALPINNING™

lekce 1 hodina 120,- Kč
lekce 1 hodina/permanentka 110,- Kč

Je vhodným a oblíbeným doplňkovým sportem pro mnohé vrcholové sportovce.

Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku i úrovně zdatnosti. Jedná se o lekci, při které ve stejný okamžik klienti spalují, zpevňují, získávají motivaci, kondici a nachází psychickou uvolněnost.  Cvičení vnímají jako zábavu, která vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.

ALPINNING™ tedy nezatěžuje klouby a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Jedná se o unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo a zlepšují kardiovaskulární systém těla. Při chůzi je současně možné používat činky, expandery i aerobní prvky, což dělá Vaši lekci rozmanitou. Chůze do kopce výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií.

ALPINNING™ je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých  trenažérech (ALPITRACK).

Díky lekcím v několika úrovních, monitorování tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKU a profesionálně vyškoleným instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení.

Díky závěrečnému protažení a posilování zvyšuje ALPINNING™ tréninkový energetický výdej. Ideální trénink pro celé tělo a pro každého! Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní „tělo“!

VÝHODY ALPINNINGU™

  • Redukce váhy je mnohonásobně vyšší než při klasických formách cvičení.
  • Vhodný pro všechny věkové kategorie.
  • Nezatěžuje kloubní aparát.
  • Tvaruje a zpevňuje celou Vaši postavu.

CHYSTÁM SE NA PRVNÍ LEKCI

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení, běžeckou nebo aerobní obuv, ručník a alespoň 1l pitné vody.

ALPITRACK

  1. ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci z rukojetí. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií. S ALPINNINGEM™ máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.
  2. Součástí vybavení ALPITRACKu jsou následující součásti: integrovaný dotykový snímač TF, EXPANDERY, košík na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík.
  3. Dva setrvačníky zabezpečují plynulý chod pásu a rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je vsazený snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.
  4. Manipulace složeného ALPITRACKu je velice jednoduchá. Jeho dvě kolečka umožňují snadný přesun.
  5. Díky nastavitelnému sklonu trenažéru ALPITRACK a to ve třech polohách je možné simulovat chůzi jak po rovině, tak do prudkého kopce, kdy po celou dobu chůze můžete měnit ještě zátěž pomocí brzdného systému.

Technická specifika ALPITRACKU:

ALPITRACK je vyráběn v České Republice.
ALPITRACK je vyráběn dle ČSN norem a má ISO 9001

Výška: 1,70 cm, Šířka: 85 cm, Délka v rozloženém stavu: 155 cm, Váha: 75 kg, Čistá délka pásu: 140 cm, Čistá šířka pásu: 50 cm, Nosnost: 170 kg

SPORT & RELAX D5 nabízík dispozici 20 zcela nových profesionálních ALPITRACKŮ.

Odpovíme Vám na jakékkoli dotazy na squash-relax@seznam.cz.

Google+